September 29, 2023

Rychlé pohled na buff, Paradisco, stejně jako růžová duna, tři z Tom Ford Beauty’s New Lip Color Color Sheers

Tom Ford Averate Rest Color Sheers ($ 49 každý)
Druh vtipného příběhu … Jeden z El Hubovy mládeže kamarádů dnes večer odbaví z města z města, stejně jako jsme měli jen asi 2,5 sekundy, abychom vyčistili domov (OK, mnohem více než 20 minut) před tím, než jeho let přistál tento odpoledne .

Chápete, že děláte problém vyčištění vašeho kondomu, když váš koncept uklízečných věcí uprovává indikátory říká, že jste blázen kočkovou ženu (“Nezapomeňte si vzpomenout na skrytí jeho oblečení.”) Také Jako stříkací hnízdo Birchwood chcete prostorový sprej v každém prostoru, stejně jako chodbě. Lol!

REKLAMA

S největší pravděpodobností se musí pryč od make-upu dočasně se stýkat se … Zatímco to dělám, tady jsou fotky z několika z nových Tom Ford odvolání na rtu Barevné činy, které vyšlo na jaře.

Jo, to jsou bláznivé nákladné na 49 dolarů každý, ale je to t.f., aby bylo zajištěno, že nákladový bod je služba jako obvykle. Pokud se vám něco líbí naprosto, okouzlující rtěnky, mohou být váš sen splněn.

Tom Ford odvolání barevné čele zleva: v buff, Paradisco stejně jako růžová duna
Paradisco.
Růžová duna
V buff.
Růžová duna
V buff.
Paradisco.

REKLAMA

Udržujte pozor na tyto odstíny, spolu se zbytkem zbarvení rtů Sheers Collection, na Tom Ford Counters, stejně jako online.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.