September 29, 2023

Dejte svým vlasům ruku bojovat proti Frizz ve vysoké vlhkosti s Kerastase Self-Control Bain FlueeeeIste

, která je kerastáza self-control bain fluidealist vlasy, yo!
Snažte se přehlížet na druhé světlé rty v tomto obrázku (je to kat von d bachelorette), stejně jako zaměření místo toho na vlasy.

Hurr!

REKLAMA

Všimněte si, jak dobře, jak dobře se chová … jako dříve nepoddušený kluk, který dostane najednou extrémně stále stejně jako klidný, když zmíníte, když ji vzali do Baskin-Robbins, pokud přestane chybovat.

Prší mnohem více či méně non-zastavit právě mnohem více než týden, stejně jako to znamená vysokou vlhkost, která zase obvykle znamená strašné frizz.

Ale několik produktů z kerastázy nové self-control Bain FlueeeEiste anti-flurize linka pomáhá udržet si vlasy z házení jakéhokoliv typu divokých záchvatů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Bain FluideAlist je nová řada produktů Kerastázy k hladkým vlasům, stejně jako udržet ho hladce ve vysoké vlhkosti, stejně jako já používám bain fluideeealiste šampon ($ 39), fondant fluideeallie kondicionér ($ 42), stejně jako fluidismime anti-frizz Teplé zabezpečení, stejně jako radiační sprej (42 USD).

Rozumíte frázi, “jdi obrovský nebo jít domů”? No, když je to vlhké nebo prší venku, mantra mých vlasů je “jdi obrovský, stejně jako dostat kudrnatost.”

Trio bain fluidealist produktů, které jsem využíval záruky, že mé prameny zůstávají ve svých určených jízdních pruzích. Navíc dodává vyzařující stejně jako hladkost.

Linka je vyvinuta pro všechny typy vlasů, ale možná budete chtít cvičit opatrnost, pokud máte extrémně jemné vlasy, nebo pokud jinak se obává objemu, protože výrobky se zdají, že zhodnotí mé vlasy trochu … které by neměly být Buďte problémem, pokud vaše vlasy rád rozšířily do sousedních galaxií, když prší nebo vlhký.

Kerastáza je chápána pro jejich silně vonné produkty, stejně jako tyto produkty jistě mají silnou, parfémovou vůni.

Ale mě se to líbí. To voní trochu jako teplá vanilka smíšená s frézie ke mně.

Pokud požadavek pomáháte zkrotit své trasy, stejně jako ovládání frizz ve vlhkém počasí, můžete objevit všechny tři produkty bain fluidealist nyní v salonech krásy stejně jako online.

Počkám celý rok na to!

BASKIN-ROBBINS POADERMINT Zmrzlina
Chápu, že je to jako lopatka Nasty Pepto-Bismol zmrzliny, nicméně toto věci je tak dobré.

Je to Baskin-Robbins máty peprné zmrzliny, stejně jako navzdory pravdě, že můj mozek věří, že to vypadá naprosto nechutné, můj mozek rovněž věří, že je to velmi chutné.

Nejsem opravdu ani mátová osoba buď

Jeden den zpátky ve vysoké instituci, můj dobrý přítel Jen prakticky požadoval, abych to zkusil, abych to vyzkoušel, že bych mi to líbil, kdybych se mohl dostat přesně, jak to vypadá, stejně jako ona byla naprosto správná.

REKLAMA

Je to jako jíst opravdu studené, krémové candy Cane. Vyzkoušejte to někdy!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.