September 29, 2023
Uncategorized

Pigmenty NARS PowerMatte: Nedes

Získejte to! (Vlastně … vykřičník je moje, protože se mi líbí oomph, přidává jméno této opálené růže.)
Uvědomuji si, že některé z odstínů v této dávce nahých Nárů PowerMatte pigmenty vypadají rovně odvážné na mě, ale postavím, že by mohly pracovat jako nahá kartami pro hlubší divas.

Což mi připomíná, to je jedna věc, kterou jsem vždy miloval o NARS. Snaží se pokrýt barevný gamut s odstíny pro lehčí lovelies a tmavší divas, takže yay, rozmanitost!

REKLAMA

Dnes je také den. Tyto nové $ 26 PowerMatte pigmenty jsou k dispozici jako meow (zde je podrobnější recenze).

Tyto hydratační kapalné rtěnky trvají asi pět hodin pro mě, a mají tenčí konzistenci než obvykle pro jejich kapalné bratry. Jsou téměř vodní, a přesto nádherně snadno ovladatelné.

Celkově jsem o tom, že jsem o velikosti růžové nudes, jako je to na a americkou ženu. Také se mi líbí pomalá jízda, která je nahnědlá růžová, protože je o tom něco takového.

Pokud jste, stejně jako můj přítel Bernadette (Hey, Berna!), Kterého jsem právě mluvil s minulý týden, mají návrhy na ukončení vašeho nahého návyku na rty a pohybovat se do odvážnějších barev, dobře, pravděpodobně byste nechtěli dostat nikde blízko PowerMattes , protože tyto akty jsou návykové. Ale dívka, nezastavím tě před krmením toho nahého ohně, pokud budete muset. ?

Uložit královnu – Dusty Mauve
Americká žena – kaštanová růže
Procházka tímto způsobem – růžová růžová

Pomalá jízda – měkká nahnědlá růžová
Co jsem potřeboval – růžová hnědá
Londýn volání – Lilac Pink
Udělal to znovu – čokoláda hnědá

REKLAMA

Promiňte. Jsem nejhorší povolovače.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.