September 29, 2023
Uncategorized

Turmaline stejně jako bílý kouř, dva nové Tom Ford Eye Kohl Intenzivní odstíny v očích Tom Ford Collection

Dva nové odstíny očních linek hrát s Tomem Fordem
Pokud se hluboko ponoříte do Tom Ford Line, prošel populárními, drahými čtyřkolky, luxe rtěnky, extravagantní laky na nehty, stejně jako drahé parfémy, z nichž všechny získávají velké nabídky lásky, je zde menší známá sbírka pigmentovaných 36 tužek zvolaných oko Kohl Intense, stejně jako Mink je můj jít. Je to třpytivé bronzové hnědé s náznakem fialové (věřím, že to vypadá úžasně na nižší vodní lince, btw, stejně jako zde je důvod).

TF právě přidal dva nové odstíny – matný bílý zvaný bílý kouř, stejně jako satiny teal nazval turmalin. Oba jsou součástí nových očí Tom Ford Collection Now.

REKLAMA

Turmalín, stejně jako bílý kouř

Bílý kouř je mnohem pigmentovaným než Mac zajímavým okem Kohl, bílá vložka, která normálně nosím na mé nižší vodní lince, stejně jako se drží mnohem déle. Když je bílý kouř zapnutý, zůstane zapnutá, ale technika je zahřát ji nejprve spuštěním myšlenky tužky na zadní straně ruky, která změkne vzorec, stejně jako přináší mnohem více pigmentu (tato metoda to rovněž nebude se plazí do spodních řas nebo lash linie).

SIDE POZNÁMKA: Pokud se obvykle líbí těsné vedení svršek s černou vložkou, zkuste využít dlouhosrstý černý gelový vložku, která nebude punkat, stejně jako Mac Blacktrack, aby se zabránilo, že má černou vložku směs s bílou; V opačném případě nebezpečí, že váš bílý kouř se změní na šedý kouř!

Tom Ford Bílý kouř na mé nižší vodní lince
Pokud jde o TEAL TOURMALINE, je to pundy, nicméně to není mimořádně univerzální, protože se mu líbí, že se má hodně víc než bílý kouř dělá. Takže to přenáší do mého záhybu, stejně jako díla jeho metoda do mých řas, pokud ji nenastavím práškem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Funguje to dobře jako základ pro smatie nebo kouřový vzhled … ale ne moc jinde.

REKLAMA

Ze dvou nových odstínů věřím, že bílý kouř je metoda jít.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.