July 22, 2024
Uncategorized

Kolik eyeshadows používáte v typickém make-upu?

Nový Urban Decay Ultimate Nahé Základní palety pro dovolenou 2016 (Ano … Dovolená!)
Kolik odstínů používáte v průměru v typickém vzhledu?

Jeden? Dva? Dvanáct? Šest? Sedm? Více?

REKLAMA

Zoufale se snažím moci svou cestu tímto “jen malou linicí” fází, kterou jsem stále ocitl v pasti, a uvidíme, jestli nová městská rozpadová konečná nahá základna paleta (již brzy … za 18 dní!) Pomáhá.

Mohlo by to … Hrál jsem s tím, a já se mi líbí čas opotřebení. V poslední době uvedl do některých loonových dnů a stíny trvají nejméně 8-10 hodin na víčkách bez jakýchkoliv rýhování.

Odstíny jsou všechny matné, a zdá se, že se na kůži objeví tmavší, než se objevují ve svých pánvích.

Za posledních několik měsíců nebo tak – opravdu, za uplynulý rok, kdybych byl naprosto upřímný – neměl jsem trpělivost, abych na hodně oční make-up, takže jsem měl na sobě jeden nebo dva stíny, vrcholy . Stejně jako, udělám jedinou hnědou matnou všude přes víčka, pak řádek své horní řasy s tmavším matným odstínem, obvykle tmavě šedou nebo černou.

Ale pracuji z toho cestu a více se zajímá o více odstínů den po dne. S touto paletou jsem měl na sobě ze čtyř do šesti odstínů, takže je to velký krok.

A co ty? Kolik eyeshadows nosíte typickým vzhledem? Také, neváhejte zahrnout jakékoli krémové základní oční stíny, které nosíte.

Brzy na slyšenou!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. V poslední době jsem poslouchal spoustu předstírání, a tohle je dnes ráno v současné době opakovat …

P.p.S. Mít úžasný úterý!

Leave a Reply

Your email address will not be published.