September 29, 2023
Uncategorized

$ 42 Dolly’s High Roller Collection od Buxom je vítězná ruka

s využitím nových omezených edice $ 42 Buxom Dolly’s High Roller Collection, nová pro dovolenou 2014, stejně jako nabídl nyní výhradně u Sephora obchodů stejně jako Sephora.com
Získejte připraveni vypadat, že strávíte veškerý čas na VIP vysoce limitní tabulky (na rozdíl od hraní OMG! Kitties Cent sloty). Každý aspekt v novém kolekci 42 dolarů Dolly’s High Roller Collection by Buxom evokes Livin ‘velké, karty, stejně jako kasina.

Devět-dílná sada obsahuje čokoládu, švestkové, platinové, stejně jako růžové oční stíny (a ne po účincích z jakéhokoliv typu jich, yay!); tvář trio s matným švestkovým červenat, třpytivým zlatým béžovým zvýrazňovačem, stejně jako broskvový zlatý bronzer; stejně jako dvojitý lesk.

REKLAMA

Poslední, ale v neposlední řadě je voda odolná černá tužka oční linky – šikovný pro tento slavný okamžik, když jsem / vy / my zasáhli jackpot, stejně jako začátek plakat slzy nádherné radosti.

Jen si ujistěte, že pracujete rychle s vložkou, pokud máte v plánu dělat jakýkoliv typ rozmazání, protože se za minutu podává.

Přidáno bonus: Sada rovněž obsahuje vložku se dvěma krok za krokem cvičení (není znázorněno), jeden na denní pohled, stejně jako jeden po noci.

Nošení eyeshadows v čokoládových diamantech, stejně jako Cha-Ching, červenat v Dolly, horké úniky Bronzer v Tahiti, Léčivo v bankrollu, voda odolná oční linky v telefonu zavolej mi stejně jako krém na rty v Dolly

Vzorník zleva: oční stíny v čokoládových diamantech, Cha-Ching, Strip Poker, stejně jako Royal Flush; Držte ovzduku odolné proti vložku v telefonu

Zleva: červenat v dolly, luminant v bankrollu, horké úniky bronzer v tahiti, lak na rty v dolly stejně jako krém na rty v dolly

REKLAMA

Nyní můžete vyrácení kostky s Dolly. Objevte ji na přepážkách Buxom uvnitř Sephora obchodů nebo na internetu na Sephora.com.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.